WULKANIZACJA - MYJNIA - MECHANIKA - KLIMATYZACJA
DIAGNOSTYKA - GEOMETRIA - NAPRAWA FELG

Nowości w ofercie

Wulkanizacja opon na gorąco. Hydrolakierowanie - hydrochrom - dekoracyjne wykończenie - efekt lustra. Po malowaniu jak prawdziwy chrom.

Przechowalnia opon

Powierzone nam opony składujemy w specjalnym magazynie zapewniającym warunki zgodne z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon.

Sprzedaż opon, wulkanizacja

Oferujemy naszym klientom zdywersyfikowaną ofertę obejmującą 4 główne segmenty rynku: opony do pojazdów: osobowych, ciężarowych, rolniczych oraz przemysłowych.

Diagnostyka komputerowa aut

Wykorzystujemy do pracy komputery diagnostyczne, gdyż współczesne samochody nafaszerowane są sterownikami elektronicznymi. Większość wykonywanych przy nich robót wymaga diagnozowania i dotyczy to układu zasilania silnika, układu hamulcowego, jak i klasycznych napraw mechanicznych. Poza odczytem kodów błędów pozwalają one na odczyt wartości rzeczywistych mierzonych przez rozmaite czujniki oraz resetowanie wskaźników inspekcji serwisowej, wymiany oleju, czy też identyfikacji numeru VIN pojazdu.

Regulacja geometrii kół

Jeśli Twój pojazd ściąga w lewo lub w prawo, gdy puszczasz na chwilę kierownicę, oznacza to, że musisz sprawdzić geometrię kół pojazdu. Konieczna będzie regulacja elementów przedniego lub tylnego zawieszenia, która ma na celu zminimalizować zużycie i liczbę uszkodzeń opon oraz podnieść komfort jazdy. Większość problemów z geometrią rozwiązujemy w około 30 minut.

Renowacja felg

Renowacja felg

Zapraszamy do serwisu felg wszystkich rodzajów. Stalowych i aluminiowych, od 13 do 24 cali, również tych nieprzelotowych. Po regeneracji felga jest w pełni wartościowym produktem. W skład tego proscesu wchodzi prostowanie, precyzyjne spawanie w osłonie argonu, piaskowanie, lakierowanie proszkowe. W trosce o bezpieczeństwo klienta nie podejmujemy się naprawy felg które w naszej ocenie nie nadawałaby się do dalszej eksploatacji.

Mechanika, naprawy silników

Nasz serwis wyposażony jest w 6 stanowisk przeznaczonych dla samochodów osobowych oraz 2 dla ciężarowych. Oferujemy naprawy silników, naprawy zawieszeń i hamulców oraz szereg innych prac mechanicznych.

Serwis klimatyzacji

Oferujemy usługi serwisowe klimatyzacji samochodowej. Napełniamy układy, odgrzybiamy, konserwujemy.

Myjnia ręczna

Obsługa w zakresie kompleksowego czyszczenia wnętrz, odkurzania tapicerki, pielęgnacji elementów plastikowych, welurowych, skórzanych a także prania całej tapicerki samochodu. Polecamy mycie silników parą.RAF-CAR
Bydgoszcz, ul Bydgoska 12-14
tel. 52-347-21-85, kom. 602-592-123


   © RAF-CAR Bydgoszcz